Lips

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

26,90 €
SKUSLSH2394901
Kaklaraiščio audinysŠilkas
Kaklaraiščio dydisN/D
SpalvaN/D

Detalės

Kaklaraiščiai ir peteliškės yra vis dar madingi! Pasak Oscar Wilde, teisingai surištas kaklaraištis yra pirmas rimtas žingsnis vyro gyvenime. 

Šiuos aksesuarus rinkitės taip, kad bent jau trys skirtingi Jūsų turimi marškiniai derėtų. Tik taip būsite tikri, kad Jūsų apranga yra įvairi ir patraukli. Čia galite pasirinkti iš vienspalvių, dryžuotų, languotų, taškuotų ir net gi modernių ar sportinių kaklaraiščių, bei peteliškių.

Pristatymas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Estiją, Latviją, Lietuvą nuo 49€. NEMOKAMA PASIŪLYMAS Suomijai ir Švedijai nuo 79€.

Nuo tos dienos, kuomet gausite siuntinį, turite 14 dienų išbandyti prekes ir esant poreikiui jas grąžinti nemokamai.

NEMOKAMAI GRĄŽINTI galite gan paprastai - pasinaudodami paštomatais tiek Estijoje, tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje (per 5 dienas nuo atsiėmimo). Sužinokite daugiau.

Estijoje naudojantis paštomatais pristatymas užtrunka 1 - 2 darbo dienas, į Lietuvą ar Latviją pristatymas užtrunka 2 - 3 darbo dienas. 

Į kitas šalis pristatymas dažniausiai užtrunka nuo 3 darbo dienų iki keletos savaičių.

 

Sangar delivery and payment partner logos

 

Internetinėje parduotuvėje pateikiamos produktų kainos ir prekių asortimentas gali skirtis nuo turimų prekių fizinėse parduotuvėse.

Nepamirškite, kad pristatant siuntinį į šalis, kurios nėra Europos Sąjungoje, papildomi mokesčiai bei įsipareigojimai gali būti numatyti Jūsų šalies.